مشاوره و سفارش

زالو سوزنی

مرکز فروش زالو سوزنی در کشور انواع زالو را به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار داه است و بهترین زالو را به سه صورت مختلف به مشتری عرضه می دارد. یکی از بهترین راه های درمان بیماری هایی چون سردرد، قلبی و… استفاده از روش زالو درمانی است. روش زالو درمانی بسیار مؤثر و مفید واقع شده و امروزه از طریق کلینیک ها و حتی بیمارستان ها این عمل انجام می گیرد. زالو در تنوع گونه یافت می شود و از بهترین آن ها زالو سوزنی است. ناگفته نماند که بزرگترین مرکز فروش زالو سوزنی در شمال کشور فعالیت دارد.

زالو کبریتی

قیمت زالو کبریتی را باید از طریق تولیدی ها و نمایندگی های معتبر پخش این حیوان درمانگر جستجو کرد. پرورش و تجارت زالو پزشکی در ایران با تنوع بسیار بالایی صورت می گیرد. زالو، یکی از حیوانات آرواره دار با بدنی لزج و کرمی شکل می باشد. این جانور، آبزی بوده؛ و بیشتر از آب های شیرین صید می شود. برخی گونه های این حیوان از قرن ها پیش برای معالجه امراض انسان به کار گرفته شده اند. زالو بر روی بدن خود، دو عدد بادکش دارد؛ که هر کدام نقش ویژه خود را ایفا می کنند. مکیدن خون بیمار توسط زالو با استفاده از دهان و بادکش ها باعث تصفیه خون از ویروس، باکتری و عفونت می گردد.

زالوی طبی

  • خریدار زالوی طبی، این حیوانات کوچک را برای درمان بیماری های مختلف انسان به کار می برد. تولید کننده و فروشنده زالوی ایرانی، محصولات خود را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهند. زالو درمانی یکی از راهکارهای بسیار مهم و موثر درمانی در طب سنتی است. به نظر می رسد؛ که این حیوان زشت و چندش آور، قادر به انجام فعالیت های ارزنده پزشکی برای انسان باشد. با وجود پیشرفت علم پزشکی، هنوز هم بسیاری از مردم، تمایل به استفاده از شیوه های قدیمی معالجه امراض دارند. به خصوص که در چند سال اخیر بحث طب سنتی و زالو درمانی رواج یافته است. روش های سنتی به مراتب کم خطرتر از برخی عمل های جراحی می باشند.
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع زالو آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه