شرکت همایشگران تابان چترا، چندی است فعالیت های اقتصادی خود را در زمینه خرید و فروش انواع زالو با نام تجاری چتراکو به عنوان مرجعی بزرگ در این حوزه آغاز نمود، تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهای داخلی و خارجی فراهم آورد.

گروه بازرگانی چتراکو

گروه بازرگانی چتراکو در زمینه زالو و حوزه های مربوط به آن فعال بوده و توانایی این را دارد تا کالاهای زیر را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد:

leech pic

این گروه با داشتن تیمی جوان و پر انرژی در مسیر بازاریابی های مدرن ملی و بین المللی فعالیت می نماید و در حال حاضر با توجه به بنیه کاری خود، توانسته با پرورش دهندگان و صادرکنندگان مطرح و شناخته شده داخلی و خارجی، همکاری های خود را آغاز نماید.

توانایی های لازم در واردات و صادرات انواع زالو نیز سبب شده تا بتوانیم با همکاری گروهی جوان و علاقه مند، رشد گسترده ای به بازار این محصول مفید داده و بتوانیم موقعیت های شغلی جدیدی را فراهم نماییم و این مسئله با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد در کشور و حتی جهان، به عنوان یکی از مهم ترین مزیت های این گروه به حساب می آید.

مفتخریم که در همین زمان کوتاه، توانسـته ایم بخش قابل توجهی از اقتصاد زالو را از آن خـود نمـاییم و بتوانیم به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کمک نماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در ارتباط باشید.